O nas

Jesteśmy miłośnikami partnerstwa oraz idei ślubów humanistycznych. W naszym własnym życiu jesteśmy nie tylko małżeństwem, ale przede wszystkim wspierającą się parą. Kierujemy się zasadami wzajemnego zrozumienia, tolerancji i szacunku. Liczne podróże po świecie, zetknięcie się z innymi kulturami sprawiły, iż wiemy czym jest różnorodność. 

W odniesieniu do idei ślubu, Para Młodych jako dwie odrębne indywidualności wraz ze swoją niepowtarzalnością są dla nas najważniejsze. W centrum wydarzenia zawsze stawiamy dwoje zakochanych w sobie ludzi. Pragną oni złożyć wyrażoną własnymi przemyśleniami i słowami przysięgę w miłym otoczeniu, w gronie rodziny i bliskich. Przysięgę, której treść oddaje istotę zaślubin dwojga ludzi chcących spędzić ze sobą całe życie.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ceremonii ślubnych zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Oferujemy szeroką gamę usług polegających na przygotowaniu całkowicie spersonalizowanego scenariusza i pomoc w sformułowaniu tekstów przysięgi. Opcje dodatkowe uatrakcyjnią zaślubiny, tutaj proponujemy zaaranżowanie oprawy muzycznej, atrakcje plenerowe, nieszablonowe rytuały nawiązujące do prastarych tradycji czy też degustację win (podczas wesela).

Nasze zadanie to stworzenie pomysłu i poprowadzenie według niego uroczystości, która spełni oczekiwania i przypadnie Państwu do gustu. Pod względem artystycznym, kulturowym, w oczekiwanej stylistyce. Z wykorzystaniem motywów, które ubarwią wszystkim zebranym ten wyjątkowy czas.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez. Mamy przygotowanie z retoryki, emisji głosu oraz mowy ciała. Prowadzenie ceremonii i wystąpienia publiczne są naszymi atutami. Od wielu lat również w naszym życiu zawodowym mamy bezpośredni kontakt z ludźmi, na co dzień każde z nas prowadzi warsztaty, prelekcje, wykłady, zajęcia tematyczne. Oboje mieliśmy styczność z występami w TV, w środowisku jesteśmy znani i postrzegani jako osoby medialne.

Jesteśmy dumni z jakości usług oferowanych naszym klientom. Współpracujemy z niezwykle życzliwymi i profesjonalnymi ludźmi, dla których ślub humanistyczny to zapewnienie niezapomnianych chwil i wspomnień podczas tej przepięknej ceremonii.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat poprowadziliśmy, a często także współorganizowaliśmy ponad 100 uroczystości. Każda z nich była wyjątkowa, do każdej wracamy myślami z przyjemnością. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym i równie miło wspominają współpracę. To nasze atuty, tym się wyróżniamy. Ceremonie prowadzone przez nas są wyraziste i na długo zostają w pamięci.